Bingo žaidimas

„Bingo!“ Tokį džiaugsmingą šūksnį turbūt daugybę kartų girdėjote sakančius kitus žmones. Šį šūkį tikrai esate girdėję kine. Ir labai realu, kad su bingo žaidimu esate susidūręs pats.
Bingo žaidimas – vienas smagiausių žaidimų. Jis lengvai įtraukia kiekvieną dalyvį, o norint žaisti nereikia jokių specifinių žinių. Kiekvienas gali žaisti bingo ir kiekvienas turi vienodus šansus laimėti, mat žaidimas yra paremtas tikrai dideliu atsitiktinumu.

bingo žaidimas

Bingo žaidimo taisyklės

Žaidimo taisyklės yra daugiau nei paprastos – žaidėjai išsirenka korteles, kurios – atsitiktinių skaičių rinkiniai ir pradeda žaisti. Tikslas taip pat yra lengvai suprantamas – tereikia savo kortelėje pažymėti visus skaičius. Jie yra žaidimo vedėjo traukiami atsitiktiniu būdu.
Pirmas žaidėjas, pažymėjęs visus kortelėje esančius skaičius, sušunka „Bingo!“, skelbdamas apie žaidimo laimėjimą.
Kadangi viskas yra paremta atsitiktinai išrenkamais skaičiais, žaidime erdvės taktikoms nelieka – tai visiškai atsitiktinumu paremtas žaidimas, reikalaujantis paprasčiausio budrumo – nepraleisti paskelbtų skaičių ir greitai sureaguoti į laimėjimą.
Atsiradus laimėtojui, vedėjas patikrina, ar žaidėjo kortelė tikrai tinkamai pažymėta, o po to pradeda naują žaidimo raundą.
Verta paminėti, kad bingo žaidimas kai kuriose šalyse gali skirtis, nors įprastai bingo žaidimo taisyklės būna tokios.
Pavyzdžiui, dažniausias skirtumas – tai kortelės dydis. JAV kortelė turi penkis stulpelius ir penkias eilutes, o Jungtinėje Karalystėje kortelę sudaro trys eilutės po penkis skaičius.

Geriausia bendrovė žaisti bingo

online-bingo-logo

Bingo žaidimo variacijos

Šis žaidimas yra labai žinomas jau apie šimtą metų (manoma, kad jis aktyviai buvo žaistas nuo 1920-ųjų). Todėl nenuostabu, kad per tokį laikotarpį atsirado įvairiausių bingo variacijų. Iš tiesų, šiuo metu bingo žaidimo variacijų yra visa gausybė ir net užkietėję įprasto bingo mėgėjai negalėtų jų išvardinti.
Vis dėlto galime išskirti pačias pagrindines šio žaidimo variacijas:
„U-Pick‘Em Bingo“. Tai dažna bingo variacija, primenanti „Keno“ žaidimą. Pati šios nedidelės variacijos esmė – galimybė žaidėjui pačiam išsirinkti skaičius, kurie bus jo kortelėje.
„Shotgun Bingo“. Ši variacija yra žinoma dar kaip „Quickie Bingo“ ar „Turbo Bingo“. Dažniausiai tokio tipo žaidimas vyksta tarp įprasto bingo žaidimo pertraukų. Žaidimas užtrunka trumpai, nes žaidžiama tik viena ar dvi kortelėmis. Tai ir yra pagrindinis skirtumas nuo įprasto bingo.
„Quick Shot Bingo“. Bingo žaidimo malonumas įprastai yra laukti naujų skaičių ir juos pažymėti, tačiau ši variacija šitai iš esmės pakeičia, kadangi šio formato žaidime laimingi skaičiai yra aiškūs, dar perkant bilietą. Jį įsigijus, tereikia pasitikrinti, ar skaičiai sutampa su laimingaisiais. Vis dėlto tai ne tas pats kas momentinės loterijos, mat žaidimas gali užtrukti ne vieną dieną, savaitę ar mėnesį, priklausomai nuo sudėtingumo laimėti pagrindinį prizą.
„Bonanza Bingo“. Įprastai, nuo 43 iki 48 skaičių yra ištraukiama prieš žaidimo pradžia. Žaidėjai nusiperka žaidimo bilietus ir iškart turi juos patikrinti. Tuomet žaidimo vedėjas tiesiog traukia po vieną skaičių ir laukia laimingojo. Žaidimas gali trukti ganėtinai trumpai arba tapti progresiniu, su augančiu priziniu fondu, jei niekas negauna galimybės sušukti „bingo“.
„Death Bingo“. Tai visiškai priešingas variantas standartiniam bingo žaidimui, mat žaidimo esmė – išlikti paskutiniam. Kaskart, žaidėjui sušukus „Bingo!“, jis iškrenta iš žaidimo. Galiausiai, nugalėtoju lieka vienintelis, savo kortelėje nepažymėjęs daugiausiai skaičių.
Žaidimo variacijų yra gerokai daugiau, tarp jų – įvairiausi elektroniniai žaidimai ar netgi į kazino ruletę panašus žaidimas. Galima teigti, kad kiekvienas žaidėjas gali atrasti sau mielą bingo žaidimo variaciją.

Bingo žaidimo taisyklės

Patarimai žaidžiant bingo

Nors bingo žaidimas yra be galo paremtas sėkme, vis dėlto galime išskirti keletą patarimų, kurie Jums padės padidinti tikimybę laimėti:

  • Pasirinkite, kada žaisti. Kuo daugiau žaidėjų – tuo mažesnė tikimybė laimėti, nes kažkas turės panašius skaičius ir galbūt pirmiau taps nugalėtoju. Todėl turėtumėte protingai nuspręsti, ar žaidėjų skaičius yra toks, kad Jums apsimokėtų žaisti.
  • Įgykite bingo žaidimo patirties. Išbandykite kuo daugiau šio žaidimo variacijų. Bendraukite su žmonėmis, kurie žaidžia bingo – reguliarūs žaidėjai gali turėti keletą patarimų, kurie Jums padės ateityje.
  • Skaitykite su šiuo žaidimu susijusius tinklalapius ir įvairiausias apžvalgas. Taip sužinosite, kurie žaidimo organizatoriai yra patys patikimiausi, o su kuriais prasidėti neverta. Tas galioja nepriklausomai nuo to, ar žaisite internetu, ar kokiame bingo renginyje.
  • Išnaudokite premijas. Internetiniai bingo kambariai naujiems žaidėjams suteikia įvairiausias premijas, tad gaunamą naudą galite padidinti iki maksimumo, jei pasinaudosite suteikiamomis premijomis.
  • Nepersikraukite žaidimo kortelėmis. Jus nelaimėsite net turėdami laimingą kortelę, jei iš viso Jūsų kortelių skaičius bus toks, kad nespėsite visų jų tinkamai peržvelgti. Kortelių skaičius turi būti toks, kad be didesnių sunkumų sugebėtumėte jas visas patikrinti.
  • Dar sykį – būkite itin susitelkę, kuomet žymite skaičius. Padarę klaidą, galite greitai prarasti laimėjimą, prie kurio jau emociškai prisirišote. Kortelės turi būti užpildytos be klaidų, o tam reikia koncentracijos.
  • Valdykite savo žaidimo emocijas. Po nesėkmių nesunku atrasti norą „atsilošti“, tačiau tai ne visuomet būna į naudą. Mokėkite laimėti, bet tuo pačiu mokėkite ir pralaimėti.
  • Skaitykite „BingoGuru“ – mūsų tinklalapyje rasite visą reikiamą informaciją, kuri yra atnaujinama.
Naujoko paketas

Užpildyk žemiau esančią formą.

100% Privatumas. Jokio spamo, tik knyga ir projekto naujienos
Gauk nemokamas sporto prognozes
100% Privatumas. Prognozes ir projekto naujienos
LazybuGuru.lt naujienlaiškis

Gauk sporto statymų patarimus ir strategijas.Karščiausias naujienas iš lažybų pasaulio. Ir palaikyk mūsų augantį projektą.

100% Privatumas. Tik projekto naujienos ir patarimai.